HOTELE Uwaga: Organizator nie pośredniczy w procesie rezerwacyjnym, nie pobiera opłat za rezerwacje oraz nie ma wpływu na dostępność miejsc noclegowych. Wszelkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do obsługi obiektu.

HOTEL KSIĄŻ

Hotel Książ usytuowany jest 40 metrów od zamku Książ i oferuje przytulnie urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem. Na miejscu do dyspozycji Gości jest też czynna przez całą dobę recepcja oraz ogród.

Każdy pokój w hotelu Książ utrzymany jest w pastelowych kolorach i wyposażony został w rzeźbione drewniane meble. W łazience znajduje się kabina prysznicowa.

HOTEL PRZY OŚLEJ BRAMIE

Hotel przy Oślej Bramie- Zamek Książ mieści się w kompleksie Zamku Książ, trzecim co do wielkości zamku w Polsce. Wokół kompleksu rozciąga się malowniczy Książański Park Krajobrazowy. Zabytkowy budynek Hotelu przy Oślej Bramie oraz jego eleganckie wnętrza dorównują wspaniałej architekturze Zamku Książ, która kształtowała się na przestrzeni wieków. Wszystkie pokoje i apartamenty przyozdobiono zabytkowymi meblami. Udogodnienia dostępne w każdym z nich obejmują bezpłatne WiFi, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz małą lodówkę.

HOTEL MARIA

Oddalony od Zamku o ok. 2 km, można dojechać samochodem lub przejść się spacerem, który zajmie ok 25 min. Hotel posiada przestronne pokoje oraz centrum SPA dostępne dla gości.

Pokoje hotelowe znajdują się na trzech poziomach i nazwane są zgodnie z przyjętym wzorcem tematycznym.Na parterze wystrój każdego pokoju odpowiada wybranym krajom świata, na pierwszym piętrze, pomieszczenia odpowiadają najpiękniejszym miastom w Polsce, a najwyższy poziom, to przedzielone, stylizowanym na brzozowy las holem, najciekawsze miejsca regionu.