Hotele

Hotel Książ

Hotel Książ usytuowany jest 40 metrów od zamku Książ i oferuje przytulnie urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem. Na miejscu do dyspozycji Gości jest też czynna przez całą dobę recepcja oraz ogród.

Każdy pokój w hotelu Książ utrzymany jest w pastelowych kolorach i wyposażony został w rzeźbione drewniane meble. W łazience znajduje się kabina prysznicowa.

Śniadanie serwowane jest w restauracji Książęca, która oferuje duży wybór potraw z karty. Goście mogą również zrelaksować się na słonecznym tarasie.

Zamek i otaczający go park krajobrazowy z pewnością pozwolą odetchnąć i rozkoszować się pięknem stylu minionych epok pozostawiając niezapomniane wrażenia.

Hotel Zamkowy

Hotel Zamkowy także położony w kompleksie Zamku. To urokliwe miejsce stanowi niepowtarzalną enklawę ciszy i spokoju. W zabytkowym budynku podzamcza znajduje się 19 luksusowo wyposażonych pokoi.
Przestronne, jasne pokoje hotelowe zostały zaaranżowane tak, aby zapewnić Gościom komfort i wygodę. Z większości pokoi rozpościera się przepiękny widok na Zamek Książ.
Niepowtarzalna wielowątkowość i historyczna atmosfera Zamku Książ sprawią, że pobyt w naszym hotelu będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Ośla Brama

Hotel przy Oślej Bramie- Zamek Książ mieści się w kompleksie Zamku Książ, trzecim co do wielkości zamku w Polsce. Wokół kompleksu rozciąga się malowniczy Książański Park Krajobrazowy.

Zabytkowy budynek Hotelu przy Oślej Bramie oraz jego eleganckie wnętrza dorównują wspaniałej architekturze Zamku Książ, która kształtowała się na przestrzeni wieków. Wszystkie pokoje i apartamenty przyozdobiono zabytkowymi meblami. Udogodnienia dostępne w każdym z nich obejmują bezpłatne WiFi, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz małą lodówkę.

Hotel Maria- Helena

Usytuowany jest w centrum malowniczego miasteczka uzdrowiskowego Szczawno-Zdrój, oddalony od Zamku o ok 9km. Przytulne, klimatyczne i stylowe wnętrza zapewnią Państwu komfortowy wypoczynek. To niezwykłe miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Szczawno Zdrój

Szczawno Zdrój oddalone od Zamku o 15min jazdy samochodem jest urokliwym miejscem z dużą bazą hotelową, która może okazać się atrakcyjniejsza cenowo.

Koszt TAXI do Zamku: