Kontakt do nas

Jeśli masz wątpliwości zapytaj w formularzu, a być może poniżej znajdziesz odpowiedź, której szukasz.

Kiedy znajdziesz się już przed bramą zamku, kieruj się do portierni Hotelu Książ- budynek po lewej stronie. Tam czekać będą na Ciebie organizatorzy maratonu. Po sparwdzeniu na liście rejestracji otrzymasz opaskę, dzieki której ochrona Zamku wpuści cię do środka. Dalej droga będzie oznakowana.

Jeśli masz nocleg w niedalekim hotelu polecamy taksówki, które w Wałbrzychu nie są drogie. Taksówkarz zawiezie Cię pod brame Zamku. Jeśli śpisz w hotelu Maria to mozesz też wybrać spacer po pięknej, o tej porze roku, okolicy.

Duży parking jest po prawej stronie drogi, jeszcze przed wjazdem na teren parku. Stamtąd czeka Cię krótki spacer do bramy. Możesz próbować wjechać na parking bliżej Zamku, jednak jego dostępność zależy od liczby turystów właśnie przebywajacych w Książu.

Na terenie Zamku są restauracje Książęcą, w budynku Hotelu Książ i restauracja w hotelu Ośla Brama. Obie mają miejsca w środku i na zewnątrz. Menu w restauracjach zmienia się w sezonie. My lubimy jedzenie i ogórdek przy Oślej Bramie. Wartą odwiedzenia jest też restauracja w hotelu Maria, menu zawsze było tam ciekawe.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.